Ensi- ja turvakotipalveluiden johtaja Jenni Karsio
p. 050 555 0203,
jenni.karsio@tetuko.fi

Mutkakadun turvakoti
24/7 puhelin   050 309 9313
Mutkakatu 38 B
33500 Tampere
Sosiaalityöntekijä Milka Suuniittu-Sakari
p. 050 3245 965

Hämeenkadun turvakoti
24/7 puhelin 050 337 3205
Hämeenkatu 7 (sisäänkäynti Aleksanterink. 27 D)
33100 Tampere
Sosiaalityöntekijä Irina Remes
p. 050 913 5330

Ensikoti
Mutkakatu 38 B
33500 Tampere
Sosiaalityöntekijä Tiia Mäenpää p.050 4700749
Toimisto p. 050 412 9142

 


Avopalvelut

Avopalveluiden johtaja Jaana Vaittinen
p. 050 300 6448
jaana.vaittinen@tetuko.fi

Perhekulma Puhuri
Puutarhakatu 11 C, 33210 Tampere

Väkivaltatyön palvelut
Lasten ja nuorten kanssa tehtävä työ
p. 050 572 8749, 050 355 2629
lapsenaika@tetuko.fi

Vanhemmuustyö
p. 050 343 9432, 050 512 8720
vanhemmuustyo@tetuko.fi

Tapaamispaikka
p. 050 590 3136
tapaamispaikka@tetuko.fi

Uniohjaus
p. 050 328 8506
paula.malaska@tetuko.fi

Mieskaveritoiminta
p. 050 338 9250
mieskaveritoiminta@tetuko.fi

 

Päiväryhmä Pikku-Miina
Vastaava ohjaaja Merja Siltala
Pohjolankatu 25, 33500 Tampere
p. 050 325 3460, 050 541 0842
pikku-miina@tetuko.fi

 

Perhetupatoiminta:

Annantupa
Vastaava ohjaaja Susanna Karjalainen
Keskisenkatu 6 A 8, 33710  Tampere
p. 050 405 7946

Hervantatupa
Vastaava ohjaaja Kati Konu
Pietilänkatu 8 A 27, 33720  Tampere
p. 050 405 7947

Linnainmaatupa
Vastaava ohjaaja Aino Mäki-Hepokangas
Piettasenkatu 20 B 17, 33580  Tampere
p. 050 405 7948


Ikäihmisten palvelut

Tehostettu palveluasuminen ja palvelutalon kotihoito
050 576 3051

Kuntouttava päivätoiminta
050 314 3483

Jaksomuotoinen kuntouttava päivätoiminta
050 547 1769, 050 401 6525

Ikäihmisten palveluiden johtaja Anumari Joenperä
040 536 8050, anumari.joenpera@tetuko.fi


Ravintopalvelut

050 343 1434


Hallinto

Toiminnanjohtaja Maria Länsiö
040 777 5697, maria.lansio@tetuko.fi

Talousjohtaja Marika Janhunen
050 354 7464, marika.janhunen@tetuko.fi

Henkilöstöjohtaja Jaana Jyrä
050 343 1431, jaana.jyra@tetuko.fi