Yhteystiedot

Ensi- ja turvakotipalveluiden johtava sosiaalityöntekijä Milka Suuniittu-Sakari
puh. 050 324 5965
milka.suuniittu-sakari@tetuko.fi

Mutkakadun turvakoti
puh. 050 309 9313 (24/7)
Mutkakatu 38 B
33500 Tampere
Johtava sosiaalityöntekijä Milka Suuniittu-Sakari
puh. 050 324 5965

Opiskelijoiden harjoittelupaikkatiedustelut: jarno.forsstrom@tetuko.fi

Hämeenkadun turvakoti
puh. 050 337 3205 (24/7)
Hämeenkatu 7 (sisäänkäynti Aleksanterinkatu 27 D)
33100 Tampere
Sosiaalityöntekijä Elina Liikanen
puh. 050 913 5330

Opiskelijoiden harjoittelupaikkatiedustelut: tytti.happonen@tetuko.fi

Ensikoti
Mutkakatu 38 B
33500 Tampere
Sosiaalityöntekijä Tiia Mäenpää
puh. 050 470 0749
Toimisto
puh. 050 412 9142

Opiskelijoiden harjoittelupaikkatiedustelut: susanna.sarkioja@tetuko.fi

Avopalveluiden johtaja Jaana Vaittinen
puh. 050 300 6448
jaana.vaittinen@tetuko.fi

Perhekulma Puhuri
Puutarhakatu 11 C, 33210 Tampere

Väkivaltatyön palvelut
Lasten ja nuorten kanssa tehtävä työ
puh. 050 572 8749 tai 050 355 2629
lapsenaika@tetuko.fi

Vanhemmuustyö
puh. 050 343 9432 tai 050 512 8720
vanhemmuustyo@tetuko.fi

Tapaamispaikka
puh. 050 590 3136
tapaamispaikka@tetuko.fi

Uniohjaus
puh. 050 328 8506
uniohjaus@tetuko.fi

Mieskaveritoiminta
puh. 050 338 9250
mieskaveritoiminta@tetuko.fi

Avopalveluiden johtaja Jaana Vaittinen
puh. 050 300 6448
jaana.vaittinen@tetuko.fi

Annantupa
Vastaava ohjaaja Susanna Karjalainen
Keskisenkatu 6 A 8, 33710  Tampere
puh. 050 405 7946

Hervantatupa
Vastaava ohjaaja Kati Konu
Pietilänkatu 8 A 27, 33720  Tampere
puh. 050 405 7947

Linnainmaatupa
Vastaava ohjaaja Aino Mäki-Hepokangas
Piettasenkatu 20 B 17, 33580  Tampere
puh. 050 405 7948

Päiväryhmä Pikku-Miina
Vastaava ohjaaja Merja Siltala
Pohjolankatu 25, 33500 Tampere
puh. 050 325 3460 tai 050 541 0842
pikku-miina@tetuko.fi

Ikäihmisten palveluiden johtaja Tiina-Riitta Loukaskorpi
puh. 044 294 1941
tiina-riitta.loukaskorpi@tetuko.fi

Tehostettu palveluasuminen ja palveluasuminen
puh. 050 576 3051

Kuntouttava päivätoiminta
puh. 050 314 3483

Jaksomuotoinen kuntouttava päivätoiminta
puh. 050 547 1769 tai 050 401 6525

Ravintopalvelut
puh. 050 343 1434

Toiminnanjohtaja Maria Länsiö
puh. 040 777 5697
maria.lansio@tetuko.fi

Talousjohtaja Marika Janhunen
puh. 050 354 7464
marika.janhunen@tetuko.fi

Henkilöstöjohtaja Jaana Jyrä
puh. 050 343 1431
jaana.jyra@tetuko.fi